18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Tips & Spilforslag : Sarah Van Emst - Isis Van Den Broek: 2

29. marts 2025 kl. 10:05 - w15 - Monastir - hard
Opdateret
21
1
0
Annonce - Denne side indeholder reklamelinks*. Spillemyndighedens hjælpelinje: stopspillet.dk
Selvudelukkelse: rofus.nu | Spil ansvarligt | 18+
Kommentarer (1)

itf kvinder - Tunesien - hard

Chance (1-2): 50-50%
Betvalue: 110,00%
Spilbar ned til odds: 2,00
Rigtig/forkert: 2-0
Betfair Sportsbook Spil nu hos Betfair Sportsbook
Emst vs Broek er omkring åbningsodds. De har vundet de sidste 2 doubleturneringer de har stillet op sammen, men nu bliver det imod hinanden. Lokalt hollandsk opgør med 2 unge spillere, hvor den ene egentlig har vist sig som den bedste.
Det taler for
  • 1 gang som senior og 3 gange som junior har Broek vundet denne dyst.
  • Det er Broek der er kommet stærkt i gang i 2025, og har slået god modstand de sidste 2 runder.
  • Der er allerede en form for tilfældighed over denne kamp, som slet ikke beretter nuværende favoritværdighed.
Hold øje med
  • Emst har ikke brugt meget tid i alle sine kampe.
  • De kender hinanden rigtig godt, så andre faktorer kan komme i spil.
  • Den smule jeg har set med Emst, så er det mere held over kvalitet. Men held kan også være svært at dyste imod.
Oddsmarked

Betfair 2,20 - Bet365 2,10 - Vbet 2,08.

Kan det blive 5 gang i træk for Broek? Selvom Emst har dræbt alt modstand indtil videre, så bliver dette en rigtig tricky kamp for hende, imod en spillere der har god tur i den.

God kamp.

  • Høje odds på 2-vejs spil
  • Hyppige promotions til kunder
  • Stort livebetting-udbud

Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.

Kommentarer

29/03-2025 11:14
Citér #1
Indlæg: 497
Bruger
3 gange som junior har hun vundet, den ene gang du som senior du referer til var i teorien også junior regi da den var i 2021. Husk at alle kampe er spillet på indendørs hard court og en på tæppe og dagens kamp er på udendørs hard. Derudover skulle de have mødtes på grus i 2023 hvor van den broek trak sig inden kampen. Så faktisk er det deres første møde i pro regi.
Du kunne også nævne som er for argument at der kan være noget psykologisk overtag fra van den broek.

Som altid held og lykke
0
Feedback