Tirsdag 21. maj 2024 |
LIVE |
Daniel Dutra Da Silva - Diego Dedura-Palomero |
LIVE |
Michael Geerts - Daniel Massur |
LIVE |
Luka Mikrut - Ergi Kirkin |
LIVE |
Andrew Paulson - Jiri Vesely |
15:05 |
Saba Purtseladze/Zura Tkemaladze-Aleksandre Bakshi/Aleksandre Metreveli |
15:20 |
Constantin Bittoun Kouzmine/Alexander Donski-Marco Bortolotti/David Pel |
LIVE |
Andrea Picchione - Norbert Gombos |
16:00 |
Berk Bugarikj/Dimitar Grabuloski-George Goldhoff/Alexandru Jecan |
16:00 |
Daniel Michalski - August Holmgren |
16:00 |
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow-Luis David Martinez/Cristian Rodriguez |
16:00 |
Liam Gavrielides - Michael Vrbensky |
16:05 |
Michael Geerts/Alex Lawson-Evan Furness/Gabriel Sidney |
16:50 |
Guido Andreozzi/Miguel Angel Reyes-Federico Cina/Amar Huseinovic |
17:00 |
Mateus Alves - Andrea Collarini |
17:30 |
Luca Potenza - Federico Agustin Gomez |
17:30 |
Lucas Gerch - Luca Giacomini |
17:35 |
Zvonimir Babic/Hazem Naw-Michael Feucht/Christopher Frantzen |
Onsdag 22. maj 2024 |
08:00 |
Aleksandre Bakshi - Vadym Ursu |
08:00 |
Altug Celikbilek/Cem Ilkel-Finn Reynolds/Rubin Statham |
08:00 |
Blake Mott - Evgeny Karlovskiy |
08:00 |
Bogdan Bobrov/Aleksandr Lobanov-Yanki Erel/Ramkumar Ramanathan |
08:00 |
Charles Broom/Ben Jones-Martyn Pawelski/Robert Strombachs |
08:00 |
Daniil Glinka - Charles Broom |
08:00 |
Evgeny Karlovskiy/Evgeny Tyurnev-Robin Bertrand/Ryuki Matsuda |
08:00 |
Giles Hussey - Robin Bertrand |
08:00 |
Paul Jubb - Altug Celikbilek |
08:00 |
Philip Sekulic - Robert Strombachs |
08:00 |
Ulises Blanch - Ramkumar Ramanathan |
08:00 |
Yshai Oliel/Matias Soto-James Davis/Giles Hussey |
10:00 |
Andrew Paulson/Patrik Rikl-Anirudh Chandrasekar/Arjun Kadhe |
10:00 |
Daniel Dutra da Silva/Paulo Dos Santos-Mateus Cardoso Alves/Adam Taylor |
10:00 |
David Pichler/Michael Vrbensky-Sandro Kopp/Mick Veldheer |
10:00 |
Elmer Møller - Tom Gentzsch |
10:00 |
Federico Agustin Gomez/Adolfo Vallejo-Lucas Gerch/August Holmgren |
10:00 |
Federico Iannaccone/Luca Potenza-Yannik Kelm/Vincent Marysko |
10:00 |
Filip Jianu - Marco Cecchinato |
10:00 |
Gerard Campana Lee - Giovanni Fonio |
10:00 |
Jonas Forejtek - Kamil Majchrzak |
10:00 |
Neil Oberleitner - Maks Kasnikowski |
10:00 |
Nicolás Álvarez - Alexander Weis |
10:00 |
Niki Kaliyanda Poonacha/Marcelo Zormann-Ryan Seggerman/Patrik Trhac |
10:00 |
Orlando Luz/Petros Tsitsipas-Ray Ho/Calum Puttergill |
10:00 |
Toby Alex Kodat - Rodrigo Pacheco |
10:00 |
Vladyslav Manafov/Patrik Niklas-Salminen-Jeevan Nedunchezhiyan/Vijay Sundar Prashanth |